RSS

Blog

MADENİ YAĞ SÖZLÜĞÜ
MADENİ YAĞ SÖZLÜĞÜ madeni yağ üretim ve kullanımında tarif için kullanılan tüm terimlerin açıklaması
YAPISAL YAPIŞTIRICILAR - ÖZELLİKLERİ - KULLANIM ALANLARI 
YAPISAL YAPIŞTIRICILAR - ÖZELLİKLERİ - KULLANIM ALANLARI Hâlihazırda kullanılan alışılmış bağlantı metotları kaynak, perçin, cıvata-somun ve diğer mekanik bağlantı metotlarıdır. Ancak yeni tasarım ve üretim trendleri nedeniyle artık yeni kısıtlamalar meydana geldi ve bu yöntemler eskisi kadar olumlu sonuçlar vermemektedir.
Ultraviyole Yapıştırıcılar
Ultraviyole Yapıştırıcılar Birçok sanayi kuruluşu tarafından özel amaçlı yapıştırma amacıyla talep edilen ve ultraviyole ışın yoluyla kurutulan ultraviyole yapıştırıcılar bilindiği üzere çok hızlı yapıştırma gücüne sahip endüstriyel bir ürün. Eğer sizlerde bu tarz bir ürün arıyorsanız şu an bulunduğunuz adresimiz çok isabetli bir tercih olacaktır.
Tespit Spreyi Kullanımı 
Tespit Spreyi Kullanımı Sanayi kuruluşları tarafından üretilen her ürünün belirli testlerden geçtiği hepimizin malumudur. Tabi bu testlerin bazıları özel maddelerle gerçekleşmek zorunda ve tespit spreyi bu özel maddelerden sadece bir tanesini oluşturuyor. Eğer bu tarz bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız web sayfamızın avantajlı ürünlerinden yararlanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz.
Pas Sökücü Nedir?
Pas Sökücü Nedir Özellikle mekanik sanayi alanında kullanılan pas sökücüler elbette içeriği iyi anlaşılması gereken maddelerdir. Çünkü bilinçli bir kullanım gerektiriyor. Dolayısıyla öncelikle pas sökücü nedir ve nerelerde kullanılır bilmek ve bu maddeyi standartlara göre kullanmak şarttır. Aksi takdirde deformasyon anlamında farklı ve istenmeyen sorunlara yol açabiliyor.
METİL METAKRİLAT YAPIŞTIRICILAR - ÖZELLİKLERİ
METİL METAKRİLAT YAPIŞTIRICILAR - ÖZELLİKLERİ Metil metakrilat yapıştırıcılar aynı zamanda MMA yapıştırıcılar ya da akrilik yapıştırıcılar olarak bilinen çift komponentli reaktif akrilik yapıştırıcılardır. Metil metakrilat yapıştırıcılar kendi kendini sertleşen ve kürleşen yapıştırıcılardır. Bu yüzden çoğu MMA yapıştırıcı geliştirilmiş esneklik ve sertleştirme ajanları ile formüle edilmiştir.
Metal Koruma Spreyi Özellikleri ve Kullanımı
Metal Koruma Spreyi Özellikleri ve Kullanımı Bilindiği üzere endüstrinin en önemli hammaddesi metal ürünlerdir ve ortaya çıkan tasarımların bir şekilde deformasyondan korunması gerekir. Metal koruma spreyi bu amaçlarla üretilmiş çok yönlü ve özel bir üründür. Bu ürünü dilerseniz web sayfamızdan uygun koşullar altında satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Tek yapmanız gereken ürünümüzü detaylı şekilde incelemek ve sipariş vermek olacaktır.
İnox Sprey Özellikleri ve Kullanım Alanları
İnox Sprey Özellikleri ve Kullanım Alanları Endüstriyel sanayinin yoğun olarak talep gösterdiği inox sprey tarzında ürünlerin satışa sunulduğu web sayfamıza hoş geldiniz. İnternet sayfamız fiyat ve kalite yönünden kıyaslama yapabileceğiniz bir yapıda tasarlanmıştır. Çünkü farklı markaların farklı ürünlerine yer veriyoruz ve tercihi sizlere bırakıyoruz.
Hızlı Yapıştırıcı Nedir
Hızlı Yapıştırıcı Nedir Hayatımızın olmazsa olmazlardan biri olan hızlı yapıştırıcı birçok çeşidi mevcuttur. Kullanım alanlarına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bu yazımızda hızlı yapıştırıcı nasıl kullanılır ve hızlı yapıştırıcı nerelerde kullanılır sorularına cevap bulabilirsiniz.
Gres Yağları ve Kullanım Alanları
Gres Yağları ve Kullanım Alanları Bilindiği üzere özellikle mekanik sanayi tarafından yoğun bir şekilde kullanılan gres yağı sektörün önemli bir yardımcı elemanıdır. Çünkü işlevsel olarak bu yağın yerini tutacak başka hiçbir madde yok ve fiyatının makul olması bu sınıfta yer alan diğer benzer ürünler arasında onu ayrı bir yere taşıyor.