Hakkımızda

teknikdunya.com

2008 yılında kurulmuş olan M.T.H. Endüstri'nin alt markasıdır, endüstriyel kimyasal satış ve mühendislik bilgi sitesidir. 

2008 den bu yana, özellikle yapıştırıcı teknolojileri ve uygulamaları olmak üzere, makine tasarım ve uygulamalarıda yapmakta olan M.T.H. Endüstri: Yapıştırıcılar konusunda ülkemizde tek bir noktada hem marka hemde ürün çeşidini toplayarak katma değeri yüksek bu sektörde;

Öncelikle yetişmiş kadromuz ve konusunda uzman çalışanlarımız  ile danışmanlık eğitim ve yapıştırma teknolojilerini tek elden sunmak amacındadır.

Henkel, 3M, Winkel gibi şirket kadrolarında yıllarca çalışmış sektörü ve ürünleri tanıyan kadromuz, bu az bilinen ve doğru ürün seçilmez ise çok büyük hatalar yapılacak bu sektörde firmamız adına hizmet vermektedir.

Sertifikalı ve usta ögretici durumundaki ekibimiz uygulamalar konusunda da yetkindir. 

Üretim, bakım onarım ve Aşınma önleyiciler konusunda bir çok firma ile ortak projeler yapmış ve halen devam eden projelerde de profesyonelliğini kanıtlamıştır.

teknikdunya'nın amacı ülkemizdeki seçkin markaları ve işinin uzmanı kadroları ortaklarımıza en iyi şekilde hizmet eder halde bir araya getirmektir