Endüstriyel Temizleyiciler

Büyük ölçüde sanayi kuruluşları tarafından kullanılan endüstriyel temizleyiciler işlevsel yönleriyle benzeri olmayan ürünlerdir. Eğer sizlerde bu nitelikli ürünü satın almak için bir araştırma içerisindeyseniz web sayfamızın zengin ürün çeşitliliğinden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz. Çünkü sayfamızda aynı kategoride değişik firmaların ürettiği markalara yer veriyoruz. Dolayısıyla fiyat ve kalite anlamında kıyaslama yapabilir ve ihtiyacınız olan ürüne en cazip koşullarda sayfamızın aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken talep ettiğiniz ürünü incelemek ve sipariş vermek olacaktır. Sonrasında mümkün olan en kısa süre içerisinde ürününüzü kargo yoluyla sizlere ulaştırıyoruz. Üstelik 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlardan kargo ücreti de talep etmiyoruz. Dilerseniz şimdi endüstriyel temizleyiciler kategorimizde yer alan birbirinden kaliteli ürünlerin genel anlamda özellikleri hakkında sizleri bilgilendirelim

Endüstriyel Yüzey Temizleyici ve Daha Fazlası İçin Reyonlarımızı İnceleyiniz

Web sayfamız aralarında endüstriyel yüzey temizleyici ve benzer ürünlerinde bulunduğu farklı amaçlar için üretilmiş çok sayıda ürüne yer veriyor. Dolayısıyla aradığınız ürünü sayfamızda mutlaka bulacağınızı düşünüyoruz. İsterseniz ürünlerimizin daha iyi algılanabilmesi adına endüstriyel temizleyiciler sınıfında yer alan ürünleri amaçlarına göre bir sıralama ile aktarmaya çalışalım;

-  Cam metal temizleyiciler

-  Klima temizleyicisi

-  Brülör temizleyici sprey

-  Çatlak kontrol spreyi

-  Çatlak temizleyici sprey

-  Etiket çıkarıcı

-  Pas sökücü sprey

-  Çelik bakım sıvısı (Paslanmaz)

-  Bilgisayar ve TV ekran temizleyici

-  Enjektör temizleyici

-  Benzin katkısı

-  Dizel enjektör temizleyiciler

-  Leke çıkarıcı sprey

-  Motor sistem temizleyicisi

-  Partikül filtre temizleyici

-  Enjeksiyon ocak temizleyici

-  Radyatör temizleyici

-  Kaynak temizleme jeli

Olarak bir özetleme yapmamız pekala mümkündür

Endüstriyel Temizleyici Maddeler Dikkatli Kullanılmalıdır

Hepimizin bildiği üzere kimyasal içeriklere sahip endüstriyel temizleyici maddeler dikkatli ve konusunda uzman kişiler tarafından kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra web sayfamız projelerinizi için gereksinim duyduğunuz diğer pek çok ürünü son derece cazip fiyat koşullarında sizlere takdim etmektedir. Bu çerçevede sayfamızdan endüstriyel temizleyiciler dışında çok amaçlı Endüstriyel Yağlar (sıvı veya gres formunda), Primerler veya Aktivatör Yapıştırıcılar, İş Güvenlik Ekipmanları, Endüstriyel Boyalar (sprey ve pasta) tarzında ürünleri bulabilir ve avantajlı koşullarda satın alabilirsiniz. Web sayfamızın son derece kaliteli ve nitelikli ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz. Esen kalınız

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

WINKEL Gaz Altı Kaynak Pastası 225 GR

Gaz altı kaynak çalışmalarında sıçrayan parçanın torca yapışmasını önler. Kaynak sırasında sıcak olarak torun ucu 2-3 mm olacak şekilde nozul pastasına daldırılır. Torcu korur ve sarfların kullanım ömrünü uzatır.
2,60€ vergi dahil 2,24€ vergi dahil

WINKEL PRO Fast Cleaner Genel Temizleme Spreyi

WINKEL PRO Fast Cleaner Genel Temizleme Spreyi alkol, eter ve hidrokarbonlu solvent bazlı yüksek performanslı bir temizleyici sprey üründür. İçeriğindeki temizleyici kimyasallar % 90'dan fazla aktif bileşen içerir.
10,03€ vergi dahil gönderim hariç

WINKEL Buz ve Pas Sökücü Sprey 400 ML

Paslanmış bağlantıları kolay ve hızlı biçimde soğutarak çözer.
4,48€ vergi dahil gönderim hariç

WINKEL Çatlak Tespit Sprey Kırmızı 500 ML

Kaynak yapılan metal yüzeylerde çatlak tespitti içi kullanılır. Kaynak yapılan yüzey (Reiniger-Yeşil) ile temizlenir. Daha sonra yüzeye ( Kırmızı ) uygulanır. Yaklaşık 5 dk sonra tekrar (Reiniger- Yeşil) temizlenir. En son ( Beyaz ) sıkılarak çatlak tespit edilir.
13,71€ vergi dahil gönderim hariç

WINKEL Çatlak Tespit Sprey Seti 3'lü

Kaynak sonrası oluşabilecek çatlakların tespitinde kullanılır. Tüm sanayi kolları için uygundur. Uygulama yapılacak yüzey yeşil sprey ile temizlenir ve kuruması için beklenir.
30,80€ vergi dahil gönderim hariç

WINKEL Çatlak Tespit Temizleyici Yeşil Sprey 400 ML

Kaynak yapılan metal yüzeylerde çatlak tespitti içi kullanılır. Kaynak yapılan yüzey (Reiniger-Yeşil) ile temizlenir. Daha sonra yüzeye ( Kırmızı ) uygulanır. Yaklaşık 5 dk sonra tekrar (Reiniger- Yeşil) temizlenir. En son ( Beyaz ) sıkılarak çatlak tespit edilir.
9,97€ vergi dahil gönderim hariç