ZIG&ZOC Olta Makinesi Bakım Yağı 10 ML

ZIG&ZOC Olta Makinesi Bakım Yağı, kullanım amacına göre özel yağlardan üretilmiştir. pas ve korozyona karşı mükemmel koruma yanı sıra tuzlu suya karşı direnç ve aşınmaya karşı koruma sağlamaktadır. Olta makinelerinizi ve paslanmaya karşı korumak istediğiniz tüm ekipmanlarınızı koruyup ilk günkü performansında çalışmasına yardımcı olur.
Üretici: ZIG&ZOC
Stok Kodu: ZGZC-010
Ücretsiz kargo
Eski fiyat: 4,72€ vergi dahil
3,54€ vergi dahil

ZIG&ZOC Olta Makinesi Bakım Yağı

ZIG&ZOC Olta Makinesi Bakım Yağı, kullanım amacına göre özel yağlardan üretilmiştir.

ZIG&ZOC Olta Makinesi Bakım Yağı pas ve korozyona karşı mükemmel koruma yanı sıra tuzlu suya karşı direnç ve aşınmaya karşı koruma sağlamaktadır. Olta makinelerinizi ve paslanmaya karşı korumak istediğiniz tüm ekipmanlarınızı koruyup ilk günkü performansında çalışmasına yardımcı olur.

ZIG&ZOC Olta Makinesi Bakım Yağı, tatlı ve tuzlu su olta makaralarındaki tüm hareketli parçaları yağlamak için özel olarak tasarlanmış yağ ve katkı maddelerinin özel bir karışımıdır. Dar, yüksek hızlı rulman yataklarını ve sıkı yüzeyler arasında kalan hareketli parçaları yağlamak için yüksek teknoloji ile geliştirilmiş nüfus etme gücü yüksek bir yağlama ürünüdür. En olumsuz koşullarda bile pas ve korozyon koruması sağlar.

Yağlama mühendisliği teknolojisindeki en son gelişmeler kullanılarak üretilmiştir. Grafit bazlı yağlamanın aksine, ZIG&ZOC Olta Makinesi Bakım Yağı, rulman aşınmasına ve performans sorunlarına katkıda bulunan küçük grafit parçacıkları içermez. %100 sentetiktir ve rulmanların daha düzgün ve daha uzun süre çalışmasını sağlayan süper pürüzsüz katkı maddeleri içerir. Tam bir yağlamanın yanı sıra, kiri ve yabancı kalıntıları tamamen temizlemek için bilyalı yataklara ve makaralı yataklara derinlemesine nüfuz eder. ZIG&ZOC Olta Makinesi Bakım Yağı, tüm rulman uygulamaları için maksimum yağlama ve korozyon koruması sağlar.

Her av dönüşünüzde makinenizi soğuk musluk suyunda durulayıp bir bezle kuruladıktan sonra üstündeki vidalarını sökmeden sadece misina veya ipek sarılı kafayı çıkartarak şaft milini, kalama kapağının vida kısmını ve özellikle misina sarım kılavuzunun (misina yüzüğü) olduğu kısmı ZIG&ZOC Olta Makinesi Bakım Yağını kullanarak olta makinenizin paslanmalara karşı ömrünü uzatabilirsiniz.