ZIG&ZOC NextGen ZZ 460 CA Gres 500 GR

Su ve neme maruz kalan ağır çalışma şartları için geliştirilmiştir, yüksek devir ve ani yük değişimleri için uygundur.
Üretici: ZIG&ZOC
Stok Kodu: ZGZC-02
15,93€ vergi dahil
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini Kargo
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

ZIG&ZOC NextGen ZZ 460 CA Gres

Su ve neme maruz kalan ağır çalışma şartları için geliştirilmiştir, yüksek devir ve ani yük değişimleri için uygundur.

Çok amaçlı suya dayanıklı ağır hizmet gresi, Zorlu çevre koşullarında bile (su, pas, yüksek sıcaklık)şok yükleme uygulamalarında kullanılabilir.

NextGen ZZ 460 CA, kalsiyum sülfonat kompleks sabunudur. Yeni sabun çok yüksek hızlarda bile yüksek seviyede popalanabilme yeteneği ve iyi yağlama özelliğini korurken su direnci, yük kapasitesi, ısıl direnç ve korozyona karşı koruma açısından gelişmiş özelliklere sahiptir. Tüm ağır yük, şok, suya sık temas eden alanlarda (deniz suyunun varlığında dahi kalsiyum sülfonat kompleks sabunu sayesinde korozyona ve oksidasyona karşı mükemmel koruma) tüm bileşenlerin yağlanması için uygundur. Demir çelik endüstirisinde rulmanlarda (sürekli döküm ve haddecilikte) ve kağıt endüstrisindeki uygulamalar için uygundur. NextGen ZZ 460 CA sert ahşap granül preslerde ve maden ve çimento endüstirisinde tüm zorlu koşullar altındaki (ıslak, yük, yüksek sıcaklık, pas,...) çalışmalar için uygundur.

- NextGen ZZ 460 CA merkezi gresleme sistemi ile kullanımlar için uygundur.
- Gresin uygulanması sırasında toza ve kire karşı koruyun. Tercihen pnömatik pompa sistemi kullanın.

Spesifikasyonlar: 

- ISO 6743-9: L-XBFIB 1/2
- DIN 51 502: KP1/2R-25

Avantajlar:

NextGen ZZ 460 CA kalsiyum sülfonat kompleks sabun sayesinde yüksek dönme hızında bile rulmanların iyi çalışmasını sağlar. CERAN XM 460 yüksek nDm’de bile yeni jenerasyon sayesinde üstün korozyona karşı koruma, uzun rulman ömrü, ağır yüklere karşı dayanım ve ısıl kararlılık sağlar. Deniz suyunun varlığında dahi kalsiyum sülfonat kompleks sabunu sayesinde korozyona ve oksidasyona karşı mükemmel koruma özelliklerine sahiptir. Kurşun veya insan sağlığına ve çevreye zarar verecek ağır metaller içermez.