ZIG&ZOC Motosiklet Bisiklet Zincir Yağı 50 ML

Zincirler, zincir dişlileri, sekmanlar, o-ringler ve her çeşit hareketli mafsalların içten ve dıştan yağlanmasında uzun zaman tesirlidir.
Üretici: ZIG&ZOC
Stok Kodu: ZGZC-010-10
4,13€ vergi dahil
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini Kargo
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

ZIG&ZOC Motosiklet Bisiklet Zincir Yağı 50 ML

Zincirler, zincir dişlileri, sekmanlar, o-ringler ve her çeşit hareketli mafsalların içten ve dıştan yağlanmasında uzun zaman tesirlidir.

-40C ile +200C arası dayanıklıdır Damlama yapmaz, yüzeylere tutunma özelliği yüksektir, korozyonu önler, nem ve suyu itici özelliği vardır Tüm aksamların mükemmel işlemesini sağlar. ZIG&ZOC Motosiklet Bisiklet Zincir Yağı, zincir tahrikinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur ve verimli bir sürüş deneyimi sağlar.

Motosiklet ve bisikletlerde zincir sorunu, kuruması ve sürtünme nedeniyle daha hızlı aşınmasına neden olmasıdır. ZIG&ZOC Motosiklet Bisiklet Zincir Yağı, bu sorunları gidermeye yardımcı olur; zincire ve dişliye ek bir kullanım ömrü verir. ZIG&ZOC Motosiklet Bisiklet Zincir Yağı, suya karşı doğal bir itici olarak hareket eden yağ bazlı bir üründür. Böylece paslanmayı ve erken zincir aşınmasını önlemeye yardımcı olur.

Zincirlerin artık dönmesi çok daha yumuşak olduğundan, aracınızla en süratli yollarda hatta ani dönüşlerde daha hızlı tepki vermesine yardımcı olur. Bu yüzden performansta küçük bir artış olur. Hareketlilik söz konusu olduğunda güvenlik çok önemli bir husustur. ZIG&ZOC Motosiklet Bisiklet Zincir Yağı, zincir dişlisinin korunmasına ve sağlıklı kalmasına yardımcı olarak size güvenli bir yolculuk sağlar.

Motosiklet Zinciri Yağlarının Faydaları: Uzun ömür: Kuru ve kirli zincirler aşınır ve dişlileri daha hızlı çiğner. Yüksek kaliteli O-ring zincir ve zincir dişlisi kurulumları zincir yağından çok daha pahalıya mal olur.

Su direnci: Motosiklet zincir yağı suyu iter ve korozyon, pas ve erken zincir aşınmasını önlemeye yardımcı olur.

Verim: Performansta küçük bir artış mümkündür, ancak gerçek performans artışı, zincir gerilmesini ve dişli aşınmasını önlemekten gelir.

Emniyet: Sürüşten önce ve sonra motosiklet muayenesi ve bakımı, bedeni ve zihni korumaya yardımcı olabilir.