ZIG&ZOC Menteşe ve Kilit Yağı 50 ML

Tüm kapıların menteşe ve kilit aksamlarında, araç kapılarında, menteşe ve kilit sistemi gibi çalışan tüm parçalarda kullanıma uygundur.
Üretici: ZIG&ZOC
Stok Kodu: ZGZC-010-
4,13€ vergi dahil
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini Kargo
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

ZIG&ZOC Menteşe ve Kilit Yağı 50 ML

Tüm kapıların menteşe ve kilit aksamlarında,  araç kapılarında, menteşe ve kilit sistemi gibi çalışan tüm parçalarda kullanıma uygundur.

Su geçirmezdir, hava etkilerine karşı dayanıklıdır ve kalite kaybı olmaksızın uzun süre dayanıklıdır. Kir tutmaz, emniyet kemerlerinin yüzeyinde kullanım için idealdir.

Kauçuğun derinliklerine nüfuz eder ve böylece esnek olmasını sağladığı için eski kapı contalarıyla rüzgar sesini azaltır. İşlem gören parçalarda statik yük oluşmaz. Kir veya toz tutmaz. Yüksek sıcaklıklara tam performans çalışmaktadır. ZIG&ZOC Menteşe ve Kilit Yağı iyi tutunma özelliklerine sahip bakım ve onarım ürünüdür. Silikon, reçine, asit veya solvent içermez. Sürünme ve su itme özellikleri sayesinde, Sürtünmeyi ve aşınmayı azaltır, gıcırtı seslerini bastırır.

ZIG&ZOC Menteşe ve Kilit Yağı hava koşullarına dayanıklıdır, korozyona karşı korur ve kirin çözülmesini sağlar. Pencere, kapı, geçit, garaj, iki eksenli ve kesmeli bağlantı parçalarındaki bağlantı parçalarının yağlanması, servisi ve bakımı için kullanılmaktadır.

Ürün etiketleri