ZIG&ZOC HT 300 Kalsiyum Sülfanat Kompleks Gres 1 KG

Kalsiyum Sülfanat Complex, özellikle aşağıdakiler için geliştirilmiş kalsiyum sülfonat kompleks gresidir. Çelik endüstrisi. Düz ve haddelemenin yüksek sıcaklıkta yağlanması için kullanılmak üzere formüle edilmiştir.
Üretici: ZIG&ZOC
Stok Kodu: ZGZC-048-1
73,02€ vergi dahil
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini Kargo
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

ZIG&ZOC HT 300 Kalsiyum Sülfanat Kompleks Gres

ZIG&ZOC HT 300 Kalsiyum Sülfanat Complex, özellikle aşağıdakiler için geliştirilmiş kalsiyum sülfonat kompleks gresidir.

Çelik endüstrisi. Düz ve haddelemenin yüksek sıcaklıkta yağlanması için kullanılmak üzere formüle edilmiştir. su mevcudiyetinde ağır yüklere maruz kalan rulmanlar. Eşsiz koyulaştırıcının doğası gereği, mükemmel pas önleme özellikleri ve su ile yıkanmaya karşı olağanüstü direnç gösterir.

Özellikleri
Üstün pas önleyici ve aşınma önleyici özellikler. Aşırı su yıkama performansı. Bol su varlığında bile mükemmel mekanik stabilite. Çok yüksek damlama noktası (>300°C). Olağanüstü yük taşıma özellikleri (dört bilyalı kaynak yükü >500 kg). Metal yüzeylere çok iyi yapışır. Merkezi otomatik yağlama sistemleri ile kolay pompalanabilirlik. Islak ve çamurlu ortamlarda sızdırmazlık etkisi gösterir. Daha uzun rulman ömrüne katkıda bulunur.

Uygulama
GREXX CALTECH HV/EP, çelik, demir ve metalurjide kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. yanı sıra denizcilik endüstrileri. Özellikle ağır yükler altındaki rulmanlarda kullanıma uygundur. & orta ve düşük devirli, yüksek sıcaklığa maruz kalan ve temas halindeki titreşimler anti-korozif eylem gerektiren su ile. Uygulama sıcaklık aralığı -25°C ile +200°C.