ZIG&TAP Delme Kesme ve Kılavuz Çekme Yağı 460 ML

Bu uzman ürün, metal kesme ve metal delme ekipmanınızın performansını artırmak ve ömrünü uzatmak için tasarlanmış yağlayıcılar, aşırı basınç katkı maddeleri (EP) ve yüksek kalitede sabun içeren bileşenlerden formüle edilmiş profesyonel üründür.
Üretici: ZIG&ZOC
Stok Kodu: ZGZC-058-460
Eski fiyat: 7,08€ vergi dahil
3,78€ vergi dahil
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini Kargo
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

ZIG&TAP Delme Kesme ve Kılavuz Çekme Yağı

Bu uzman ürün, metal kesme ve metal delme ekipmanınızın performansını artırmak ve ömrünü uzatmak için tasarlanmış yağlayıcılar, aşırı basınç katkı maddeleri (EP) ve yüksek kalitede sabun içeren bileşenlerden formüle edilmiş profesyonel üründür.

Kesme bıçakları ve matkap uçları yoğun basınç altında çalışır. Bıçakları köreltebilen, uçları nemlendirebilen ve işte profesyonel bir finish elde etmek için; sürtünme ve ısı birikimini azaltır.

Alüminyum, siyah metal ve tüm çeliklerde delme, kesme ve kılavuz çekme işleminde kullanılır.

İşlemlerde oluşacak olan ısıyı düşünerek takımların zarar görmesini engeller ve çok rahat bir çalışma sağlar.

Kullanılan matkap ucu ve kılavuzun kullanım ömrünü uzatır.

ÖZELLİKLER:

Aktif kükürt içerikli sülfürize esterler ve çok özel aşırı basınç katkıları ile formüle edilmiş ağır hizmet kesme ve
soğuk şekillendirme yağıdır. Orta ve yüksek karbonlu çeliklerde, vida ve somun üretiminde, yarım ve tam delik perçin, uçuca yapıştırma gibi ağır uygulamalarda kullanıma uygundur. Metallerde çok iyi bir yüzey kalitesi oluşturur. Sürtünmeyi asgari seviyeye indirir, işleme uçlarının ömrünü arttırır.

• Düşük sürtünme katsayısı tezgah parçalarının ısınmasını çok büyük ölçüde engeller, ömrünü ve
verimliliği arttırır.

• Pas ve korozyona karşı dayanımı mükemmeldir.

• Özellikle sert çeliklerde mükemmel kesme performansı sağlar.

• İşlenen malzemelere olağanüstü yüzey kalitesi kazandırır.

• Üretim maliyetlerini azaltır.

KULLANIM ALANI / ŞEKLİ:

İçerdiği katkıların yüksek seviyede olması nedeni ile en sert çeliklerin her türlü talaş kaldırma, diş açma, kılavuz çekme ve broşlama işlemleri için uygundur. Azdırma tezgahlarında da kullanılabilir. Sarı ve bakır metallerin işlenmesi hariç diğer tüm metallerde kullanılabilir.

ZIG&TAP Çok Amaçlı Kesme Yağımız , paslanmaz çelik ve titanyum parçalarda kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Çukurlaşmayı ve metal sıkışmalarını önler, metallerin mekanik olarak işlenmesini kolaylaştırır ve sürtünme kaynaklı ısı birikimini ve sürtünme kuvvetlerinden kaynaklanan hasarı azaltır. Tüm bunlar, işinize olağanüstü bir son vermenin yanı sıra ekipmanınızın ömrünü uzatmak ve korumak için birlikte çalışır.