Yağlar - Gresler

Endüstriyel Yağlar

Mekanik sanayi kollarındaki tüm işletmeler tarafından yoğun bir şekilde talep edilen endüstriyel yağlar elbette ki pek çok farklı kullanım amacını taşıyor. Eğer sizlerde bu tarz ürünler arıyorsanız web sayfamızın avantajlı koşullarından yararlanmanızı öneriyoruz. Çünkü birçok ünlü markanın ürününe yer veriyoruz ve bu fiyat rekabetinden sizlerin yararlanmasını hedefliyoruz. Dilerseniz öncelikle endüstriyel yağlar daha çok hangi alanlarda kullanılıyor ve bu kategoride yer alan ürün çeşitliliğimiz hakkında sizleri bilgilendirelim. Örneğin bazı işletmeler bu tarz yağlardan mekanik sürtünmenin ortaya çıkarttığı deformasyonu önlemek adına faydalanırken farklı bir işletme endüstriyel yağların temizleme özelliğinden yararlanabilir.

Mekanik Yağlar Sınıfında Pek Çok Ürünü Bulacaksınız

İzin verirseniz bu çerçevede çok önemli bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Mekanik yağlar sınıfında pek çok ürün ve markayı bulacağınız web sayfamızdan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini firmamız karşılıyor. Dolayısıyla sayfamızdan alışveriş yapmak her şeyden önce kaliteli ürünü ucuza getirmek anlamını taşıyor diyebiliriz. Dilerseniz şimdi de endüstriyel yağlar sınıfında yer alan nitelikli ürünlerimizi daha yakından tanımaya çalışalım;

 

  • Pas sökücü yağlar
  • Erozyon sıvısı
  • Korozyon önleyici yağlar
  • Hidrolik yağlar
  • Form verme yağları (sıvı kalıp ayırıcı, taşlama sıvısı)
  • Saf kesme yağları
  • Kızak yağları
  • Sanayi dişli yağları
  • Temizleyici yağlar
  • Su bazlı sentetik kesme sıvıları

Olarak ürünlerimizi özetleyebiliriz. Elbette endüstriyel yağlar kategorisinde daha pek çok farklı ürünümüz bulunuyor ve bu ürünleri de yine avantajlı koşullarda sayfamız üzerinden sipariş yoluyla satın alabilirsiniz.

Gres Yağları Kategorimize Göz Atmayı Unutmayınız

Tabii bu sınıfta yer alan bir başka yağ türü de gres yağları ve ilgili kategori başlığımıza girdiğinizde farklı amaçlarla kullanılan gres yağlarını bulabilirsiniz. Çok daha katı ve yoğun gres yağlarında da amaçlarına göre bir takım farklılıklar bulunduğunu hemen hatırlatalım. Söz gelimi; Isıya dayanıklı gres yağları, çok amaçlı lityum gres yağı veya yüksek performanslı gres yağları sayfamızın gres çeşitleri arasında yer alıyor. Ayrıca ürün çeşitliliğine özen gösteren firmamızın web sayfasında Endüstriyel Yapıştırıcılar, Primer Yapıştırıcılar, 

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

FAG Arcanol Multi 3 Genel Amaçlı Rulman Gresi -1KG

Arcanol MULTI3, dış çapı 62 mm'den büyük olan bilyalı rulmanlar için çok amaçlı bir grestir. Yüksek yüklere, artırılmış hız aralığına sahip rulmanlar ve dikey şaftlı rulman düzenlemeleri için uygundur. Büyük elektrik motorlarında ve jeneratörlerde, tarım ve inşaat makinelerinde, vantilatörlerde ve kamyon tekerlek takımı yataklarında kullanılır.
17,70€ vergi dahil 6,49€ vergi dahil

WINKEL Anti-Seize Bakır Montaj Pastası 1 KG

Anti-Seize Bakırlı Montaj Pastası bakır partikülleri içeren yüksek etkili bir yağlayıcı ve mükemmel bir kenetlenme önleyicidir.
25,25€ vergi dahil gönderim hariç

WINKEL Anti-Seize Bakır Sprey 400 ML

Korozyona karşı koruma ve yüksek performanslı yağlayıcı maddedir. Statik ve zamanla pas oluşan yüzeylerde (tesisat) için kullanıma uygundur.
6,34€ vergi dahil gönderim hariç

WINKEL Anti-Seize Metal Montaj Pastası 1 KG

Anti-Seize Metal Gres Montaj Pastası, mükemmel yağlama özelliklerine sahip genel amaçlı bir montaj pastasıdır.
25,25€ vergi dahil gönderim hariç

WINKEL Anti-Seize Metal Sprey 400 ML

Sıcaklığa karşı dayanıklıdır, pas olmayan çelikleri korozyona karşı korur, farklı metallerin birbirine değerek oluşan korozyonu engeller, mekanik işlemleri hızlandırır.
6,34€ vergi dahil gönderim hariç

WINKEL Anti-Seize Seramik Montaj Pastası 1 KG

Anti-Seize Seramik Montaj Pastası, seramik parçacıkları ile zenginleştirilmiş, yüksek kalitede özel bir yağlayıcı ve mükemmel bir ayırıcıdır.
27,33€ vergi dahil gönderim hariç