WINKEL PRO METAL MIX 5 Dakika Epoksi Yapıştırıcı 500 GR

Bakım ve onarım uygulamaları için geliştirilmiş, yüksek viskoziteli, metal dolgulu, iki bileşenli epoksi yapıştırıcıdır. Solvent içermez.
Üretici: WINKEL
Stok Kodu: 20014
Üretici parti numarası: 20014
Ücretsiz kargo
23,60€ vergi dahil

WINKEL PRO METAL MIX 5 MINUTE

Bakım ve onarım uygulamaları için geliştirilmiş, yüksek viskoziteli, metal dolgulu, iki bileşenli epoksi yapıştırıcıdır. Solvent içermez.

Formülasyonundaki yüksek metal içeriği (%70) sayesinde metal parçaların acil tamiri için idealdir. Kalıplanabilir, model yapımında kullanılabilir. Sertleştikten sonra çekme oranı çok düşük olduğundan büyük/geniş alanların tamiri için uygundur. Dikey yüzeylerdeki hasarların kolaylıkla onarılmasını sağlar. Sertleştikten sonra, delinebilir, tesviye edilebilir, taşlama yapılabilir, üzeri boyanabilir.

Kullanım Alanı: Uygulanacak parçaların kuru, yağ, gres ve her türlü kirden arındırılmış olması gerekir, WINKEL PRO Fast Cleaner ile yüzey temizliği tavsiye edilir; bu şekilde yapıştırma işleminden elde edilecek sonuç optimize edilecektir. Yüzey hazırlığı için kutudan çıkan talimatları dikkate alınız. Her iki tüpten eşit miktarda reçine ve sertleştiriciyi bir karıştırma tablası üzerine çıkartınız. Homojen renk ve kıvam oluşuncaya kadar spatula yardımı ile karıştırınız. Karışımı derhal uygulayınız. Karıştırma ve uygulama için toplam süre çalışma süresini aşmamalıdır. Birleştirilmiş parçalar ilk tutuş süresinden önce hareket ettirilmemelidir. uygulama sonrası tam kuruma 24 saattir.

Ürün nitelikleri
Nitelik AdıNitelik değeri
Isı Dayanımı-40°C ile +120°C
Kuruma Süresi5 Dakika
ViskoziteDüşük