WINKEL PRO Fast Cleaner Genel Temizleme Spreyi

WINKEL PRO Fast Cleaner Genel Temizleme Spreyi alkol, eter ve hidrokarbonlu solvent bazlı yüksek performanslı bir temizleyici sprey üründür. İçeriğindeki temizleyici kimyasallar % 90'dan fazla aktif bileşen içerir.
Üretici: WINKEL
Stok Kodu: 20071
Üretici parti numarası: 20071
10,03€ vergi dahil
Alıcı
*
*
Nakliye Yöntemi
Ad
Tahmini Kargo
Fiyat
Gönderim seçeneği yok

WINKEL PRO Fast Cleaner

Alkol, eter ve hidrokarbonlu solvent bazlı yüksek performanslı bir temizleyici sprey üründür. İçeriğindeki temizleyici kimyasallar % 90'dan fazla aktif bileşen içerir.

Kalıntı bırakmaz, kalıcı film oluşturmaz, yüzeyleri aşındırmaz. Hızlı kurur, metal yüzeylerdeki nemi yok ederek yüzeyi yapışma için ideal hale getirir. Yapıştırma ve contalama işlemleri öncesinde temizlik amaçlı; atölye, işletme ve evlerdeki tüm cam, seramik ve metal parçalarda genel yağ giderici ve temizleyici olarak kullanımı idealdir. Boyama veya astarlama için yüzeylerin ön işlemden geçirilmesi gereken durumlarda ve ayrıca metal yüzeylerden silikon kalıntılarının giderilmesinde kullanılır.

Kullanım Şekli: Uygulamadan önce sprey kutusunu iyice çalkalayın. Temizlenecek parçalara ürünü 20 ila 30 cm mesafeden yatay/dikey yönlerde kir ve yağdan tamamen arınana dek püskürtün; inatçı kirlerde ürünü temiz bir bez veya fırça yardımı ile kullanınız. Gerektiği takdirde işlemi tekrarlayın (özellikle aşırı kirli parçalarda). Plastik parçalara veya boya ile kaplı yüzeylerde kullanmayın. Hassas malzemelerde yaygın kullanım öncesi spreyin malzemeyle uyumunu küçük bir alanda test etmeniz tavsiye edilir.